Aben Steel

2000 yılında İstanbul'da küçük bir atölyede faaliyete başlayan Aben Çelik firması, çelik atık kutuları ve geri dönüşüm kutuları üretimine odaklanarak yurtiçinde tanınmış bir marka haline gelmiş ve büyümüştür.

Çeliğin gücü ile yaratıcı tasarım ve işlevselliğin bir kombinasyonu olan yüksek kaliteli ürünlerinin yurtdışı pazarlara satışı için faaliyete başlamıştır. Bu amaçla uluslarası piyasada marka tanıtımı ve satış odaklı faaliyetleri için ajansımızla iş birliği yaparak recyclebinwastesorting adı altında web sitesi ve dijital reklam faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Her geçen gün özellikle Avrupa ve Afrika pazarında gerçekleştirdiğimiz dijital tanıtım ve reklam faaliyetleri ile markanın ihracat hacmi büyümektedir.

Scroll
01

YAZILIM

Proje dinamik yapıda, kolay kullanılabilir ve ihtiyaçlara yönelik bir yönetim paneli ile birlikte kodlanmıştır. Sayfalar W3 standartlarına ve Seo çalışmasına uygun altyapıdadır.

Php
web
02

WEBSITE

Ürünleri ön plana çıkaran bir tasarım çizgisi belirledik. Hedef kitle son kullanıcı değil ürün satışını gerçekleştirecek distribütörler olduğundan dolayı ürünlerin teknik detaylarına ve ürün özelliklerine göre filtreleme sistemine sahip bir yapı tasarlandı.


MOBİL
03

RESPONSIVE
Tasarım

Responsive tasarım, modern bir web sitesinin vazgeçilmez ve ayrılmaz bir parçasıdır. Ürün arama işlevini, içeriğini ve web sitesinin diğer bölümlerini tüm cihazlar için rahatça gezinmeye uyarladık.

DİĞER PROJELER

BİZE ULAŞIN

Adınız
Telefon
Proje Detayları *