Hotel Garden Life

2016 yılında İstanbul Büyükada'da faaliyetine başlayan Hotel Garden Life, web sitesi tasarımı, rezervasyon sistemi altyapısı ve dijital reklam çalışmaları için bizi tercih etmiştir.

Faaliyete başladığı günden itibaren başarılı bir marka tanıtımı ve dijital reklam çalışması sayesinde hotelin web sitesi üzerinden gelen rezervasyonları tüm rezervasyonlarına oranla %80'lere kadar ulaşmıştır.

Gelişmiş rezervasyon takip sistemi ve fiyatlandırma sistemleri ile web sitesi kreatif bir tasarımın yanı sıra kolay yönetilebilir bir yapıdadır. Aynı zamanda tasarımı oluştururken lüks ve estetiği kullanma rahatlığıyla birleştirerek kullanıcı dostu bir arayüz ortaya çıkardık.

Scroll
01

LOGO

Basit ve kolay akılda kalıcı logo, müşterinin işinin başarılı bir yoldaşı oldu.

web
02

WEBSİTE

Büyükada'nın doğasına uygun olarak yeşilin ve bengovil renklerinin yoğun olduğu bir tema tercih ettik. Kullanıcıların kolay bir şekilde hoteli inceleyebileceği ve rezervasyon yapabileceği bir tasarım ortaya çıkardık.

Mobile
03

RESPONSIVE
TASARIM

Web sitesi tüm cihazlar için uyumlu bir yapıda tasarlandı. Rezervasyon yapabilme, otel ve odaların görüntüleri ve web sitesinin diğer alanları tüm ekranlar için en uygun kullanım için ayarlandı.

DİĞER PROJELER

BİZE ULAŞIN

Adınız
Telefon
Proje Detayları *